Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2013, 16:34   #5
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
W porządku, po prostu mnie to zdziwiło - takiej podejście w internetach jest dosyć osobliwe, nawet jak miałem 14 lat to nikt nie komentował mojego wieku w kontekście tego, czy jestem odpowiedni na taką czy inną sesję, a co dopiero mając 19. Jak rozumiem, trzeba mieć minimum 45 lat i zgodę od obojga rodziców, żeby poprowadzić grę, gdzie "Klimat ciężki, krwawy..."


Cytat:
W zasadzie po tym co napisałeś jestem jeszcze bardziej sceptyczny. Uważam, że tworzenie świata o takiej otwartości spowoduje zagubienie graczy, którzy nie będą wiedzieli co jest do dyspozycji i w jaką stronę mogą iść. Zwłaszcza w PBF określenie ram świata jest bardzo ważne.
Czy rzeczywiście? Moim zamiarem nie jest wrzucenie graczy w nieznany teren i zostawienie ich samym sobie. Wiadomo, że jakieś poszlaki, pomysły czy postacie które coś ciekawego powiedzą same z siebie na początku siłą rzeczy się pojawią, a już od graczy zależy za czym pójdą. W późniejszej fazie już oni zadecydują jak połączyć pewne fakty, z kim się sprzymierzyć, którym wariantem podążyć etc etc. Nie wszystkim musi to odpowiadać i m.in. dlatego wrzucam ten pomysł tutaj a nie od razu do rekrutacji, co by dowiedzieć się, czy znajdą się osoby które w taki sposób by się bawić chciały.
Nie rozumiem zupełnie ostatniego zdania. Określenie ram świata? To jest więzienie, a nawet jeszcze lepiej, bo tylko pewna jego wydzielona i zamknięta część. Trudno o konkretniejsze wyznaczenie ram świata
 
goorn jest offline