Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2007, 17:02   #9
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
denis osobiścienic do Ciebie nie mam, to są po prostu uczucia bohaterki, chciałam tym wyrazić jej pewność siebie, a nawet "narcyzm".

Moglibyście mi pomóc w wstawieniu fotki, bo mam dziwne problemy na dóch przeglądarkach próbowałam, a zdjęcia mi nie wczytuje, co robie nie tak?

Muszę zdjecie wstawić, bo mój av wogóle nie pasuje ani do postaci, którą stworzyłam, ani wogóle do niczego i boje się, że ktoś będzie mnie sobie całkiem inaczej wyobrażał
 
__________________
"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach."
Aivillo jest offline