Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2013, 22:40   #5
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Ziutek Zobacz post

No i oczywiście się zgłoszę jeśli można. Biorę pana Dupka (krasnoludka) o ile dobrze zrozumiałem przypis. I już mam jedno pytanie. Czy trzymasz się oklepanego motywu fantasy gdzie Dupki mają duże flinty na proch jakkolwiek to nie brzmi? Czy raczej paradować będą z kuszami jako bronią dystansową?
Jak najbardziej można, zapraszam. Co do dupków (nie jest mistrzem słowotwórstwa, ale z małej litery lepiej mi to wygląda) to nazwa ta używana wyłącznie w gwarze poznańskiej. Reszta Polski mówi po prostu "krasnoludy". A co do prochu to raczej rzadki, egzotyczny i drogi towar, a więc kusze byłyby bardziej na miejscu. Oczywiście możesz wpleść w historię postaci wujka wynalazcę lub coś podobnego i wyposażyć swojego bohatera w broń palną. Ewentualne poprawki dogadamy na PW.

2 osoby w 2 dni, jak na pierwszy raz chyba nieźle. Dzięki za zainteresowanie.
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline