Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2013, 11:19   #2
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Solówka , podoba mi się Pomyślę nad zgłoszeniem , bo od dawna chciałem dla odmiany zagrać w coś innego od science fiction.

Pomysł na postać automatycznie wykreowała mi się po niedawnym przeczytaniu Kandyda Woltera , więc może być ciekawie


***

Jak rozumiem wszędzie żyją osobniki ludzkie , tylko Cesarscy roszczą sobie prawo do tego tytułu. Tak każdy osobnik na planecie (jeśli ziemia nie jest płaska ) biologicznie jest tym samym?

Jak wygląda poziom ogólnego rozwoju w Cesarstwie? Jesteśmy bliżej renesansu a może oświecenia? Domyślam się patrząc na współpracę z kontynentami , jak również z określeniem Nowego Ładu, że będziemy powoli stali odnosząc się to realnego świata na początku świata nowożytnego , co bardzo by mi pasowało, przez dodanie smaczku oryginalności (i może bym zrobił z niego burżuja ).

Aha, chciał bym pisać w 1os. dla odmiany i nadania charakteru dziennika Plus jeśli, by się dało przysposobił bym się w zaklęty sztylet pochodzenia tajemnego
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 21-04-2013 o 11:33.
Pinn jest offline