Wątek: Trzy kiełbaski
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2013, 19:47   #3
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Lucifer, myślałem, że odpowiesz , bo pamiętam , że kiedyś Cię zachęciłem. Dla fana oczywiście znajdzie się miejsce

Będzie to storytelling , bo jestem raczej przeciwnikiem mechaniki. Wejdziecie w rolę czterech głównych darzonych największym szacunkiem bikerów. Ktoś oczywiście będzie miał najlepszy motor Sytuacja w mieście będzie podobna do tej widzianej w filmie, chaos zamieszki , oczekiwanie na nadejście Akiry. Można będzie pisać w 1os. w zależności od woli. Będę zachęcał do budowania relacji między graczami, które już od początku będą w jakiś sposób ustalone (np. odpowiednik Kanedy będzie znał Tetsuo z dzieciństwa) choć bez żadnego narzucania. Stworzycie również swój gang, co wydaje mi się ciekawą zabawą. Należy oczywiście pamiętać, że macie od 14 do 18 lat i jesteście młodzi tak więc należy uchwycić stan umysłu i język dzieciaka nie mówiąc już o reakcjach emocjonalnych. Oczywiście każdy będzie dojrzały na swój sposób :P
 
Pinn jest offline