Wątek: Trzy kiełbaski
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2013, 22:48   #7
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Myślałem, by tak opcję zaznaczenia kilku odpowiedzi , ale to mogło by wywołać chaos, myślę. Zobaczę jak pójdzie sonda. Obie sesje o łowcach androidów są przeznaczone dla pary detektywów (2 BG) stąd jak masz jakiś ciekawy pomysł możesz przesłać mi zarys na PW. Jak mówię, najważniejszym wyborem ostatecznej rekrutacji będzie dla mnie potencjał graczy i mojej własnej weny w każdym wariancie.

W każdym razie niezależnie od wyniku pocieszę, że zarówno Akirę jak i Blade Runnera muszę zrobić, tak więc po prostu po skończeniu pierwszej sesji zrobię rekrutację drugiej, a nie wykluczone , że GitS też wpadnie w moją kreatywną zapuszkowaną kośćmi maszynkę

PS: O widzę, że wyniki się wyśrodkowały. Ciekawie, ciekawie :] Nie spodziewałem się, że klasyczny świat powieści znajdzie zainteresowanie.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 22-04-2013 o 22:51.
Pinn jest offline