Wątek: Trzy kiełbaski
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2013, 00:09   #10
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Aschaar:Tu właśnie mam problem. Inspirowałem się głównie różnicami między mangą a anime. Ciekawym pomysłem było by post-katastroficzne wielkie imperium tokijskie jak w mandze itp.

Myślę , że gangów było mnóstwo nie tylko Capsule i Klauni. Tak więc idąc w tą stronę, akcja może toczyć się swoją drogą (pójdę raczej w wydarzenia z mangi, po drobnym przypomnieniu; choć czytałem z pół roku temu), czyli Kaneda krzyczy ''Teeetsuuuoo!!!'' a Tetsuo się śmieję i robi rozróbę a my jako bikerzy latamy w oddzielnej paczce z swoim sprzętem , barwami i ekipą.

Tak, myślę, że tak będzie najlepiej. Czyli po prostu kolejny otwarty świat z mocnymi wydarzeniami w tle.

Lucifer: Nie , mówię że GitS to kolejny projekt , którym się zajmę po ukończeniu wylosowanej sesji , jeśli ktoś poczuje się zawiedziony obecnym wyborem. Dbam o jakość pisania, więc nie pakuje się w wiele gier. Proponowane przeze mnie pozycję mają olbrzymi potencjał i co tu dużo mówić, są niesamowite , więc planuje niezwiązaną trylogię (kolejność losowa): Blade Runner, Akira , GitS Jak wielkim jestem fanem potwierdzają wszystkie wydania reżyserskie w blue-rayu

A tak! Nie mogę zapomnieć o Cowboy Bebop, to też trzeba przerobić, szczególnie jak mi się teraz Kind of Blue Milesa rozpromienia na głośnikach
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 23-04-2013 o 00:14.
Pinn jest offline