Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2013, 23:04   #1
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
[WFRP IIed.] Ciężar przeznaczenia

Witam państwa serdecznie. Jak widać w panelu sesji jest nas całkiem sporo, co oznacza że będzie wesoło. Na wstępie napomknę tylko, że zanim ruszymy z sesją życzę sobie, żeby każdy z was uzupełnił karty postaci (tych, którzy prosili o pomoc z mechaniką jeszcze raz zapraszam na pw, bo tyle tygo było że nie ogarniam komu pomocy udzielić).

Mój post jest gotowy, więc tak na prawdę od was zależy kiedy zaczniemy grę. Mam nadzieję, że już w niedzielę (jutro jestem w pracy i przed niedzielnym porankiem raczej nie wrócę).

Co do samej sesji. Znacie się lepiej lub mniej. 2 miesiące rejsu na jednym pokładzie oznacza, że przynajmniej kojarzycie się z twarzy, możecie się znać dobrze, lubić, nieznosić itd.

Jesteście w nieznanym sobie miejscu na odludnej plaży. To chyba tyle na początek. Nie zapomnijcie o avatarach
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline