Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2013, 12:07   #9
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
No to zaczęliśmy klasycznie.
W pierwszych postach jak już mówiłem, opis postaci. Poza tym chciałbym, by w tej kolejce zamknęła się rozmowa z kapitanem oraz chciałbym już zobaczyć pierwsze plany (odnośnie tego gdzie i w jakim celu udajecie się najpierw). Do rozmowy, w której uczestniczą wszyscy gracze, chyba najlepiej wykorzystać doca (link w pierwszym moim poście).

Jeśli wyrobicie się z odpisami do wtorku, to być może w środę będzie mój następny post. Jeśli nie - to ze względu na wyjazd majowy pewnie dopiero coś koło niedzieli.

Co zapomniałem jeszcze w poście: kapitan zaoferuje noclegi w prostej karczmie "Trumna Kowala", na jego koszt, jeśli ktoś nie ma innych kwater.

Proszę także uzupełnić mechanikę i ekwipunek. IglicaV - pierwsze rozwinięcie w 2 edycji to +5, nie +10 jak wpisałeś do karty.

EDIT: oczywiście dodajcie jeszcze avatary, szerokość 200 pikseli poproszę. Kto ma za mały obrazek to można powiększyć.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline