Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2013, 20:22   #15
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Uwielbiam mangę Paradise Kiss (polskie tłumaczenie jest bardzo udane, więc polecam), anime... cóż, moim zdaniem, straciło nieco na klimacie. Przerysowane wstawki z mangi tutaj wydały mi się nachalne i nie tak śmieszne, ale oczywiście za możliwość zobaczenia George'a w kolorze - czego się nie wybacza?
Jakiś czas temu w moje macki wpadła również drama. Z góry mówię, że nie lubię dram. Kiepsko dobrani aktorzy (Miwako większa od Caroline, sic!), kiczowatość, ale...ale... napiszę tak: jeśli ktoś miał niedosyt po zakończeniu czy to anime czy mangi, to warto się przemęczyć. Końcówka jest piękna! Taka, jaka powinna być w mandze.

Uwaga przy okazji: właśnie przeczytałam Kagen no Tsuki tej samej autorki. Do ParaKissa ciężko porównać, bo to zupełnie inny klimat - historia na poważnie o zagubionej duszy. Trochę zbyt melodramatycznie i w sumie na początku 2 tomu przejrzałam fabułę, ale... Ai Yazawa znów mnie zaczarowała, więc złego słowa nie powiem, a nabycia mangi bynajmniej nie żałuję.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem