Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2013, 08:47   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
SCS HARVESTER - komentarze

Witam serdecznie załogę.

Jako, że będą to warsztaty, to wiele zasad będę tłumaczył w tych komentarzach - jak w "tutorialu" do gry

Na razie najważniejsze - zasady pisania postów.

1. Piszemy w pierwszej lub trzeciej osobie. Jak komu jest wygodniej.

2. Piszemy poprawną polszczyzną. Nie wymagam pogrubień, kursyw. Chodzi mi jedynie o to, by tekst był zrozumiały i czytelny dla innych. To wszystko.

3. TERMIN NA ODPOWIEDŹ DLA WAS - 7 DNI, DLA MNIE 1-3 DNI

4. W przypadku niemożności napisania postu w terminie proszę mnie o tym uprzedzać z jakiś tam rozsądnym wyprzedzeniem (powiedzmy doba). Oczywiście w przypadku sytuacji losowych i nieprzewidywalnych nie będę tego wymagał. W sytuacji, kiedy spóźnienie będzie niewielkie – poczekamy ten dzień lub dwa dłużej na piszącego. Najważniejsza będzie opowieść a nie jej tempo, chociaż na rozwlekanie sesji w czasie nie pozwolę . Jak to ja.

4. Założę GG docka do rozmów, bo warto.

Na razie tyle. Za chwilę uzupełnię panel sesji i pierwszy wpis. Proszę go wtedy raz jeszcze dokładnie przeczytać.

I jeszcze jedno - proszę zaznaczyć swoją obecność w komentarzach, bym wiedział, że wszyscy gracze je widzieli
 
Armiel jest offline