Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2013, 10:21   #4
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post już uzupełniony, dlatego uznaję sesję oficjalnie za otwartą.

I teraz zaczynamy "tutorial". Na swoje posty macie tydzień.

Są to pierwsze posty w sesji, a więc mają za zadanie pokazać innym graczom Waszych bohaterów. Pozwólcie sobie na odrobinę swobody literackiej. Zakalam, że przynajmniej od 3 miesięcy lecicie razem więc znacie się "jak łyse konie". Spędzacie czas ze sobą w małej, metalowej skorupie. Razem pracując i odpoczywając.

Posty - w tym przypadku - nie muszą kończyć się deklaracją. Wystarczy, że opiszecie waszych bohaterów, ich odczucia związane z wydarzeniem jakim jest znalezienie SCS HARVESTERA i obietnica wysokiej premii. Że opiszecie Waszych bohaterów i tyle.

Jakby coś, piszczeci do mnie, pytajcie. Odpowiem na wszelkie pytania.

Jak długie mają być Wasze posty?
Nie wiem. Nie chcę jednolinijkowców. Wystarczy pół strony, strona a4, ale nie pisana na siłę. Mają być takie, jakie Waszym zdaniem pokażą Waszego bohatera tak, jakbyście chcieli by widzieli go inni.

A skoro już jestem przy tym. Avatarki wrzućcie sobie sami. Szerokość maksymalna 200 pikseli. Jakby coś, ja też mogą pomóc.

Czyli oficjalnie - czas na waszą odpowiedź macie do 9 maja 2013 r do godziny 20:30.

(tej godziny pilnujcie, jeśli chcecie by moja odpiska pojawiała się tego samego dnia )
 
Armiel jest offline