Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2013, 12:43   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
[sci-fi, Postapo +18] Gliese, obce życie

Komentarze:
1.Witam i zapraszam do komentowania i przedstawiania się tutaj
2. Google docs
3. piszemy co tydzień, nieuzasadnione nieobecności= out z sesji
4. Wszelakiego rodzaju tłumaczenia technologii którą posiadacie/napotkacie będzie omawiane tutaj. Tak dla wygody
5. Długi weekend, temu post dzisiaj dopiero
6. W razie pytań śmiało, jak coś się przypomni to dam znać
7.Awatary, byłby fajne, lecz nie za wielkie
8.Co do osoby- mi obojętne czy pierwsza czy trzecia, ale pójdziemy głosem większości.
No i pm’y. Obiecałem, że wyślę, ale jeszcze jednak nie teraz. Chodzi mi o wasze pierwsze deklaracje, gdzie wstajecie nieprzytomni. Co robicie, czym się zajmujecie w pierwszej kolejce i polecą pmy. Budzicie się kolejno, a kolejność wstawania to właśnie nic innego, jak kolejność pojawienia się pierwszych postów. W drugiej turze będą pm’y
Tłumaczenia technologii:
1.Działo szynowe- Napędzane siłą elektromagnetyczną, rozpędza metalowy pocisk. Możecie stosować jako np. Bazookę.
2. Hełmy taktyczne- Posiadają SI i kilka bajerów jak- wizja nocna, ochrona, identyfikacja celów, oznak życia itp. (Hełm ma coś jak w AvP, nakładkę na oko i ona zapewnia dostęp do informacji itp.)
3. Duplikator żywności zapewnia wam możliwość zduplikowania papu. Zasilacie ją z broni na ten przykład.
4.Broń ma nieskończony zapas amunicji (praktycznie). Jednak przy próbie zasilania, moc będzie schodzić. Póki strzelacie, możemy nie odliczać ile macie energii
5. Wojna Cybernetyczna- Generalnie włamuje się do innych komputerów za pomocą wi-fi i tego typu. Łamie i unieszkodliwia zabezpieczenia, przechwytuje informacje. Hełmy mają ten bajer w standardzie
Chyba tyle, witamy w obcym świecie, post apokaliptycznym, w miejscu, gdzie to WY jesteście kosmitami
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 03-05-2013 o 12:47.
one_worm jest offline