Wątek: Scion?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2013, 20:47   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
To również moje zabobony :P

Najpierw dokończę Pavor Nocturnus, a potem zrobię kolejną rekrutację. I pewnie to będzie Scion. W wolnej chwili uzupełnię też informacje o Ghedanach - bo nawet twórca nie opisał wszystkich bogów. Stworzę też jakąś niewielką mitologię, żeby Mówcy mieli jakiś klimat, a dalsze przygody nie były całkowicie oderwane od tamtejszej rzeczywistości - choć szczegóły i ogółem jacy ci Mówcy będą raczej pozostawię graczom (choć z zaznaczeniem, że pierwsza przygoda jest z ich punktu widzenia, a więc sami siebie powinni przedstawiać pozytywnie).

Plus nie chcę zniknąć zaraz po otwarciu rekrutacji, więc przygotowuje się na zagrożenia tak fizyczne jak i duchowe. Zresztą twórca gry w posłowie Scion: God (czy Companion? Nie chce mi się teraz ściągać z półki) przestrzegał, że gra jest przeklęta.

ps. A ktoś jeszcze by się pisał?
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 05-05-2013 o 21:23.
Anonim jest offline