Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 20:31   #2
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
- Magnus Raufer. Mniemam że będzie nam się dobrze podróżowało razem. - powiedział do zebranych zaraz po profesorze.
To prawda że Magnusa nie dało się nazwać uczonym, bowiem nie przypominał go w żadnym stopniu. Był przeciętnego wzrostu, w wieku zbliżonym do czterdziestu, budową ciała przypominał bardziej jakiegoś budowniczego, może żołnierza. Stał wyprostowany a długie do ramion brązowe włosy trzymał rozpuszczone, jednak ułożone były tak, że nie zasłaniały jego twarzy. Kolejnym elementem, który świadczył o tym że Magnus wykonuje inną profesję niż ich wspólny znajomy była broń i pancerz. Długi miecz schowany w pochwie i przypięty do pasa. Oprócz tego żadnej innej broni nie było widać. Pancerz miał na sobie. Lekki, ale zawsze, kaftan kolczy i dobrze zachowana skórzana kurta z guzikami w kształcie małych czaszeczek.

Radował go nieco fakt, że nie jest jedynym dołączającym do grupki, nie będzie musiał czuć się dziwnie i aż tak nieswojo.
- Profesor powiedział mi już chyba wszystko co powinienem wiedzieć i w zasadzie jestem gotów do drogi. W czasie podróży sami ocenicie moje umiejętności, ale mam nadzieję że nie będę przeszkadzał. - Magnus uśmiechnął się lekko - Kiedy macie zamiar wyruszyć? - zapytał ściągając z krzesła swój ciemnoszary płaszcz.
Nie znał ich i nie pytał o ich imiona wierząc, że podczas drogi będzie wystarczająco dużo czasu ta takie rzeczy, że będzie czas by posiedzieć nieco przy ognisku albo w karczmie i pogadać, nieco się poznać a w przyszłości i nawet zaufać sobie nawzajem.
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline