Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 20:41   #9
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Jeśli o mnie chodzi to sytuacja wydaje mi się absurdalnie śmieszna i jedyne o czym myślę teraz to ten biedny, zagłodzony MG, który pewnie w domu żyje na diecie i jedyną opcją pozostajecie mu wy gracze. W takiej sytuacji ja bym się nie krępował poświęcić dla człowieka jakiegoś kotleta z obiadu, czy kilka kanapek mu zrobić, niech się chłopak naje w spokoju. Umówcie się może że co tydzień kto inny będzie mu coś do szamania przynosił w zamian za PDki i nikt nie będzie poszkodowany, a już w szczególności ten wasz pasibrzuch.

A na poważnie to proponuję na spokojnie postarać mu się wytłumaczyć jak sprawa wygląda i przede wszystkim jak ta dwójka graczy bezkarnie próbuje ją wykorzystywać. Jak chce was wynagradzać za coś, to niech wynagradza was za kreatywność w sesji, a na przekąski możecie zawsze ustalić jakąś zrzutkę czy coś w ten deseń. Ja zawsze jak grywałem ze swoją ekipą to graliśmy na zmianę u każdego w domu i za dzieciaka matule nam przygotowywały jakieś posiłki, a potem to się zrzucaliśmy zazwyczaj na coś solidnego. Tylko nie chipsy i paluszki, albo McDonald bo raz że za drogo a dwa że to nie jest posiłek żaden. Zrzutka na składniki na kanapki i heja.

Jak nie da się zaradzić tej sytuacji i wy będziecie czuli się poszkodowani, to jedynym rozwiązaniem będzie wyznaczenie kogoś innego na MG. Kogoś kto będzie bardziej sprawiedliwie podchodził do sprawy. Ale zachęcałbym do próby przemówienia mu do rozsądku, bo przecież to jest w ogóle śmieszne że musicie mu wyjaśniać że to co robią Ci gracze to nic innego jak słodka korupcja :P
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem