Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 21:39   #3
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Dzięki ci ojcze - powiedział teraz już kapłan do Arcykanonika Stolz'a w momencie otrzymywania modlitewnika i nowych szat kapłańskich, grzechem by było nie wręczyć nowych osobie, która przebrnęła przez ciężkie walki z wyznawcami plugawych bogów i ich pomiotami. - Tak też uczynię, ta broń nie jest już w stanie dobrze mi służyć w walce z plugastwem, nowa oznaczona zostanie symbolem naszego wszech ojca. Mój nowy młot bojowy z symbolem Sigmara na obuchu powinien być niedługo skończony.

*****

Po odebraniu nowej broni, wykonanej w jednej z lepszych kuźni w Middenheim udał się na spotkanie z pozostałymi u profesora.

*****

Także profesorze, już wiemy co mamy zrobić. Znajdźmy mojego imiennika oraz artefakty plugawe. Znajdźmy i zniszczmy by Imperium było bezpieczne. Tak swoją drogą jak już panowie słyszeliście. Witajcie jestem Dieter, skromny kapłan Sigmara niosący zgubę demonom plugawych bogów. Kapłan starał się mówić jak ktoś kim nie był, jednak mało skutecznie. Zwłaszcza widząc w myślach siebie odskakującego od wielkiego demona aby uratować własną skórę.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline