Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2007, 08:25   #6
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Melduję się na stanowisku Kochanie . Tak jak napisała Moshanta, będę drugim MG niezależnie od tego, czy będzie podział na dwie drużyny czy nie (mam nadzieję, że jednak tak ). Postaram się zrobić co w mojej mocy by uprzykrz.....tfu ! Umilić Wam grę . Szykuje się całkiem sympatyczna sesja, także chciałbym byście dali z siebie 110% minimum.

Odnośnie samej przygody - tak jak napisała moja kobietka, scenariusz będzie powstawał na bierząco, choć zawarliśmy w nim kilka kluczowych momentów, które po prostu muszą się wydarzyć. Chodzi nam jedynie o to, by fabuła nie była liniowa i by można było ją rozegrać na kilka(naście) możliwych sposobów. Dlatego też sesja będzie mocno freestyle'owa, bez z góry narzuconego Wam pola działania - w miarę postępu Waszych bohaterów będziemy tworzyć nowe wątki (chyba się powtarzam ale to nic ).

Posty nie muszą być przydługie, ważne żeby były opisowe, treściwe, na temat oraz zgodne z ortografią i zasadami pisowni języka polskiego .

W przygodzie zwracajcie uwagę na posty innych graczy, byśmy później uniknęli niepotrzebnych nieporozumień i blokowań w rozwoju sesji.

Ostrzegam - akcja z biegiem czasu będzie nabierać coraz większego tempa. Mam nadzieję że nadążycie.

1-2 posty na 48 h to takie według mnie nawet zaniżone wymaganie.
Dłuższa nieusprawiedliwiona sensownie nieobecność będzie się równała z postawieniem swojej postaci Nagrobka

Jeśli chcecie odgrywać dialogi, róbcie to na GG bądź PW, a później całość zamieśćcie w jednym poście, oszczędzi nam to niepotrzebnego oczekiwania na forumowy odpis osoby z którą prowadzicie dialog.

Posty oczywiście piszemy w trzeciej osobie liczby pojedynczej .

W razie gdy któreś z nas (Moshi bądź ja) wymyśli jakiś nowy rule, damy wam znać od razu.

Zasady oprócz tego że zostaną zamieszczone w 1 poście na Sesji, zostaną również rozesłane na PW.

Do rychłego zatem...
 
Kenshi jest offline