Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2007, 08:57   #8
Moshanta
 
Moshanta's Avatar
 
Reputacja: 1 Moshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputację
Na razie do gry zostali przyjęci Corran i Dakkon, czekam na pozostałe karty postaci i nowych graczy. Oczywiście w razie potrzeby, drużyna (bądź drużyny) mogą się powiększyć o kolejnych członków, gdyby ktoś zrezygnował (ew. zginął na sesji), to będę miała jak uzupełnić braki .

Khalida --> jeśli chcesz zagrać tileanką, to nie ma właściwie większych przeszkód. Nawet mi to na rękę, bo zależy mi na tym, by drużyna była dość zróżnicowana.

Odnośnie odpisywania: jeśli ktoś z jakichś przyczyn nie będzie mógł dać nawet małego posta, niech przeczyta co się działo i wyśle mi PW co jego postać robi. Dam to wtedy w moim odpisie i nie będziemy stać z akcją na sesji...

Aha, nie lubię sesji, które zaczynają się od tego, że wszyscy bohaterowie się już znają, więc poznacie się wszyscy dopiero w trakcie przygody.

Pojawiały się pytania na PW w którą edycję gramy, więc od razu uświadamiam, że będę korzystać z podręcznika drugiej edycji Warhammera (i szeregu dodatków), ale jedynie w ostateczności. Chodzi przecież o dobrą zabawę, prawda? Oczywiście wszelki realizm zostanie zachowany, a także częściowo wizja mrocznego świata niebezpiecznych przygód WFRP .

I to chyba wszystko na tę chwilę - wciąż czekam na chętnych do gry
 
Moshanta jest offline