Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2013, 20:01   #7
Mendorian
 
Mendorian's Avatar
 
Reputacja: 1 Mendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodze
- Dobry wieczór państwu. Agent federalny Washington Struup. Proszę ze mną.
Zignoruj go, to na pewno jakiś kombinator... - powiedziała Emily w myślach, David uznał ze to prawda ale...
Sorry Emily, moje życie wiecznie było nudne i nie miało sensu, jeżeli faktycznie mam umrzeć trudno.. umrę, płakać za tym chorym światem nie będę, czuję ze ten facet mówił prawdę.. ze, ze moje życie jest zagrożone i moim jedynym celem jest ucieczka, walka o przetrwanie by i tak na końcu umrzeć chociażby śmiercią neutralną - odpowiedział w myślach przerażony David, chciał pokazać swojej tulpie ze jest twardy.. w rzeczywistości bał się jak cholera i wstał nadal trzymając rękę na nożu
- Zwę się David.. - przedstawił się Washingtonowi i udał się za nim, po chwili ujrzał wybiegającego z toalety przerażonego Maxa
- Oho.. - mruknęła Emily
 

Ostatnio edytowane przez Mendorian : 08-05-2013 o 20:12.
Mendorian jest offline