Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2013, 00:02   #1
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
[komentarze] Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne...

Zgodnie z zapowiedzią otwieram Komentarze
Witam wszystkich moich graczy i życzę dobrej zabawy.
Teraz chyba wypadało by podać kilka informacji dla formalności, więc za chwilę się tym zajmę, teraz chciałbym jeszcze wspomnieć, że mam nadzieję, że nie tylko sesja pójdzie nam miło i płynnie, ale i dyskusja tutaj będzie ciekawa i żywa, więc niniejszym zapraszam Was do pisania tutaj

Co do informacji, to tak, ekhem:
1. Narracje prowadzimy w 3 osobie, w czasie przeszłym
2. Proszę Was o niewstawianie w posty obrazków, muzyki, filmików i innych takich
3. Miło by było, gdyby tempo było zdrowe, więc zachęcam do terminowych odpisów
4. Sam będę się starał odpisywać maksymalnie szybko po komplecie Waszych postów
5. W razie gdyby ktoś nie mógł odpisać, albo wiedział, się się spóźni, proszę o info. Jeśli ktoś kilkukrotnie zawali termin bez większych przyczyn, po prostu ze smutkiem go wyłączę z sesji.
6. Mam jakąś niechęć w sobie do używania googledocka, póki co jeśli będzie potrzeba, do dialogów/jakiegoś przyspieszenia akcji używać można PW, jeśli to nie zda roli, to niechęć pewnie przełamię.

Personalne uwagi:
Rhaina - czekam na avatar.
Piszący z Bykami - czekam na uzupełnienie karty.
MS - czekam na obiecane poprawki :P


To chyba tyle, co w tej chwili kojarzę. Jest Was w tej chwili czworo, mam nadzieję, że pięcioro będzie finalnie (dobry znajomy ma jakoś na dniach dosłać kartę).
Posta tak jak mówiłem wrzucę jutro, najdalej pojutrze.
Czekam niecierpliwie na Wasze wypowiedzi
i oby Wyobraźnia nas poprowadziła ku dobrej zabawie

Pierwszy post poszedł. Nie jestem pewien czy dobrze poradziłem sobie z avatarami :P
 

Ostatnio edytowane przez goorn : 12-05-2013 o 22:46.
goorn jest offline