Wątek: Ghul a Zombie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2013, 19:08   #3
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
nie mówię tu o jakimkolwiek konkretnym systemie, tylko ogólnie jak według was jest z tymi ghulami. Bo co to za różnica czy wstał z grobu czy ożywiony został w jakiś inny sposób? Jedno i drugie było zdechłe ale się podniosło. Czy jest jakaś konkretna różnica według was między tymi istotami, jak wy to widzicie i jaka jest wasz opinia na ten temat. Posługiwanie się innymi systemami nie będzie opinią waszą tylko twórcy danego systemu. No chyba, że najbardziej wam odpowiada i się z nią zgadzacie.

Według mnie np nie ma jakiejś większej różnicy, ghul to zombie a zombie to ghul i tyle. Nie udało mi się dostrzec między nimi jakichś większych różnic aby nie uznać ich za jedno i to samo, ożywione zwłoki.
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem