Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2013, 13:42   #7
andramil
 
andramil's Avatar
 
Reputacja: 1 andramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Ajas Zobacz post

O postaci:
Nie ma co dużo mówić bo szybko chyba się na nim poznacie. Młody krasnolud, syn kowala i typowy osobnik których kocha piwo, przygody i śmiech. Można powiedzieć stereotypowy krasnolud z dużą dawką heroizmu i pozytywnej energiczności
Powiedz jeszcze, że walczysz młotem, a okaże się, że stworzyliśmy bliźniaków, nawet o tym nie wiedząc

Witam wszystkich

Mam nadzieję, że miło będzie nam się grało, wspólnie pokonując srogie warunki lodowej krainy.

Co do jawnej mechaniki - jestem jak najbardziej za biorąc pod uwagę problemy jakie powstawały w OK z powodu nagłego +40 do ataku jednego z towarzyszy i podobnych pierdół.

Co do identyfikacji - zakładam, że nasz czaromiot nie ma tegoż czaru?
Jest jeszcze możliwość kupienia czaru u jakiegoś maga (zaklinacza?)
poziom czarującego*poziom czaru*10
Do ustalenia ceny magicznego przedmiotu bierze się pod uwagę najmniejszy możliwy poziom - nie wiem czy podobnie jest z usługą. Jeśli tak to 10sz za identyfikację to nie dużo?
Identyfikacja trwa godzinę i ujawnia wszystkie cechy.
 
__________________
Why so serious, Son?
andramil jest offline