Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2013, 23:39   #1
MOO
 
Reputacja: 1 MOO nie jest za bardzo znanyMOO nie jest za bardzo znany
Arrow [SF/MOO/Autorski] Antarańskie tajemnice

Master of Orion 2 Soundtrack - Theme - Space, Title and Credits 1 (Animated) - YouTube

Podobno prawdziwym wyzwaniem stworzenia nie jest doprowadzenie do tego, tylko kontrola nad nim.

Antaranie doskonale rozumieli tą prawdę. Wiedzieli też że da się ją zastosować nie tylko w przypadku pojedynczych organizmów ale i skomplikowanych systemów. Procedura jest prosta, należy przeanalizować problem, opracować rozwiązanie zapewniające dużą przejrzystość, zebrać wszystkie elementy składowe, połączyć je czekając na wystąpienie reakcji. Obserwować tą reakcję i wykryć elementy szkodliwe, te których działanie jest skierowane przeciw założonemu celowi. Te, które niszczą nowy twór.



Po identyfikacji można zająć się tymi elementami. Wydalić je z systemu. Wyeliminować.



Pozwoli to nowemu tworowi na trwanie i rozwój. Na dążenie do wyznaczonemu mu celu.
Lecz przed Antaranami staje teraz nowe wyzwanie, konieczność zachowania kontroli. Nie jest to łatwe. Wymaga poświęcania tworowi uwagi, dyscypliny, a czasami nawet interwencji. Gdy nowy twór staje się dość silny i niezależny aby zboczyć z wyznaczonej mu ścieżki, ma dość potęgi by samemu kuć swój los.



Dlatego też w wypadku stanowczego i niepodważalnego ustanowienia absolutnej kontroli, można przyjąć tytuł…

WŁADCY







Kapitan Sargon Loresh nie był zbyt popularną postacią wśród swojego ludu, a był ku temu poważny powód. Ta przeszło dwu i pół metrowa, dwustukilogramowa góra mięśni, przypominająca białego tygrysa gotującego się do skoku, była na usługach ciemiężycieli rasy mrrshan, do której należał. Był uzależniony od pewnego bojowego środka chemicznego, tak jak zresztą każdy inny jego ziomek, który zamieszkiwał psilońskie imperium, aby ci byli wierni swoim panom, ponieważ tylko oni potrafili go wytwarzać. Wszyscy pracowali dla psilonów, ponieważ oni byli za słabi fizycznie aby walczyć na pierwszej linii frontu, prawie wszyscy robili to z musu, jednak Sargon nie, on po prostu łaknął krwi coraz to nowych ofiar. Teraz dostał nowe zadanie na chwałę imperium Chutaka! Miał być szefem ochrony na krążowniku typu Auror, który ma być wysłany na ściśle tajną misję. Nawet Sargon nie wiedział gdzie to ma być ale nie zważał na to o ile dostanie przy tym to czego pragnie, czyli świeżą krew i ART153xC. Nie podobało mu się jednak że uczestniczyć w tym będą również sojusznicy psilonów, słabsze rasy.

Witam w mojej sesji, która będzie się odbywać w tworzonym przeze mnie systemie SF- link do opisu systemu- http://lastinn.info/autorskie-system...orion-rpg.html (Master of Orion RPG). Gracz wcieli się w członka jednej z sojuszniczych ras psilońskiego imperium Chutaka i będzie miał za zadanie… No właśnie co to za zadanie będzie? Nikt wam o tym nie powiedział. Wasze rządy wyznaczyły najlepszych, którzy będą ich reprezentować. Jedyne co wiecie, to to że macie się udać do pirackiego portu na planecie Hotaka, która dawniej należała do Raasów, gadziej rasy, która utraciła ją w wyniku zamierzchłego już kryzysu politycznego.
Przyjmę sześć najlepszych kart postaci, zaś rekrutacja potrwa dwa tygodnie, czyli do 27 maja. Odpisy mają być wstawione w ciągu 3 dni od mojego postu i mogą mieć długość taką, aby odpowiednio wyrazić się w zaistniałej sytuacji. Z Google dock będziemy korzystać tylko wtedy kiedy to będzie absolutnie niezbędne.

A oto jak mają wyglądać karty postaci wysyłane mi na PW. Link do pomocy przy tworzeniu-http://lastinn.info/autorskie-system...orion-rpg.html (Master of Orion RPG):
1. Imię postaci
2. Wiek
3. Płeć
4. Rasa
5. Profesja wraz ze zdolnościami itd. Na start otrzymacie 10 punktów do wydania na zakup nowych zdolności ,(3 za każdą nową), lub ulepszenie już istniejącej (1 punkt). Można wymyślać nowe zdolności wysyłając mi to na PW lub umieszczając w temacie, a ja się zastanowię czy je zaakceptować.
6. Cechy- dostaniecie 30 punktów do rozdzielenia. Dobrze się zastanówcie nad wyborem.
7. Moce- Jeśli grasz pionikiem otrzymujesz tyle mocy (poziom 1) ile masz punktów w zdolności Psionika i masz do rozdzielenia 6, lub 10 jeśli grasz jako Nowicjuszka czarodziejka.
8. Historia- to główne kryterium wyboru waszej postacie jeśli dostanę więcej zgłoseń niż to wymagane.

Powodzenia życzę
P.S.
Jeśli o czymś zapomniałem albo są jakieś pytania piszcie.
P.S. 2
Co do ekwipunku, to sam go rozdzielę biorąc pod uwagę zdolności.
 

Ostatnio edytowane przez MOO : 15-05-2013 o 17:30. Powód: Dobre rady:D
MOO jest offline