Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2013, 10:29   #4
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Co!? Już się zgodziłeś? Tego nie było w podręcznikach! - dziewczyna odwinęła kaptur i wyciągnęła za poły płaszcza witek papierów. Waszym oczom ukazała się całkiem śliczna twarzyczka, o jasnej cerze i zielonych oczach. Przeglądała przez chwilę notatki, a potem wzruszyła ramionami i schowała je . Potem spojrzała na mnicha i uśmiechnęła się z radością.
- Już mówię - wyciągnęła dużą stosunkowo nową mapę. Przedstawiała wyspę w kształcie półksiężyca, płaską, nie licząc wzgórza wznoszącego się w centrum. Obok wzgórza znajdowała się czerwona plamka.
- Znalazłyśmy, znaczy się Tina znalazła, znaczy się, ja znalazłam ją w bibliotekach Arcanix. Tam studiuję i tak się składa, że zbliża się termin oddania pracy licencjackiej i uważam, że badając tamtejsze ruiny mogę zdobyć świetny materiał! Na wyspie są gigancie ruiny, jedyne tak daleko na północy, i na dodatek są praktycznie pozbawione potworów! Sto lat temu wyspę odkryła ekspedycja i zbudowano tam placówkę archeologiczną, ale została opuszczona z powodu Ostatniej Wojny . Dziesięć tysięcy sztuk złota, transport i wyżywienie. Może być? Jak tak, to za trzy godziny widzimy się przy północnym Molo!
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline