Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2013, 12:10   #11
pawelczas
 
pawelczas's Avatar
 
Reputacja: 50 pawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodze
- Zostało nadane mi miano Sung Ling. Gdzie Ling to imię.

Odpowiedział mężczyzna, gdy został zapytane o jego imię.

Mnich potem spojrzał na tę przedziwną parę, nieco zniesmaczony strojem, jak i również zbyt dużym przepychem. W zasadzie nie miał zamiaru z nimi dyskutować w tym momencie, bowiem nie chciał tracić czasu na niepotrzebną dyskusję na temat rywalek. A może sióstr bliźniaczek... jeden czort w zasadzie. Wziął więc swój plecak i nałożył na plecy, a także w dłoń chwycił kij. Na głowę zasadził okrągłą mnisi kapelusz i skinął do paladyna:

- Gdy słowo zostanie już rzeczone staje się prawdą. Tylko od człowieka zależy czy prawdą pozostanie, czy też kłamstwem nastanie. Czas jest płynny.


Potem podszedł do kobiety, nieco bliżej i spojrzał na nią. Mógł ją nieco zniesmaczyć, w końcu jego strój ciężko nazwać eleganckim:

- Gdy spadają dwie krople wody, prawdziwsza jest ta pierwsza. Bowiem druga tylko naśladuje tę pierwszą. Nawet jeśli spóźniona o jedną sekundę.

Zaraz potem ruszył w stronę drzwi, nie mając ochoty słuchać dyskusji.
 
pawelczas jest offline