Wątek: Gra taktyczna?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2013, 21:44   #1
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up Gra taktyczna?

Zastanawiam się czy nie stworzyć nowej gry taktycznej. Takiej jak Wojny Żywych Trupów (Wojny Żywych Trupów 2). Pewnie jakoś w lecie ruszę też z Scionem (i przy odrobinie szczęścia nie zgarną mnie faceci w czerni jeżdżący czarną wołgą w 9 wymiarach rzeczywistości). Wracając jednak do gry taktycznej to jest taka myśl, żeby wprowadzić dodatkowe postacie do wyboru. Ciężko było zrównoważyć moce Władców Żywych Trupów (no i jak widać z wyborów graczy wciąż Wojownik nie wygląda zachęcająco), więc w przypadku tych dodatkowych stron konfliktu może okazać się, że równowaga będzie leżała i kwiczała. Choć zrobię wszystko, żeby to miało ręce i nogi. Niestety z uwagi na duże opóźnienie raportu do J6 zupełnie odpadła możliwość stworzenia raportu do WŻT2, choć ogólnie wydawało mi się, że większość wad WŻT1 została załatana i wszystko szło dobrze.

Także jakieś rady? Porady?

A może nie robić WŻT tylko zrobić grę wyłącznie z innymi stronami konfliktu? Bo przecież fragment miasta BNów można wymordować kierując Cyborgami, Wilkołakami, czy Upiorami. Albo nawet zrobić coś na kształt przyszłościowego "rijaliti szoł" i zrobić konkurs seryjnych zabójców w niczego nie spodziewającym się miasteczku.

I robiąc ankietę pomyślałem o jeszcze jednej opcji. Prawda i Kłamstwo to mój dawny pomysł. Nigdy niezrealizowany. Zgłoszenie polega na odpowiedzi na szereg pytań, z których część ma negatywnie świadczyć o postaci - w gruncie rzeczy postacie graczy to szumowiny. Gra polega na tym, żeby przekonać innych, że najbardziej zasługujecie na życie. Trochę jak Mafia prowadzona przez Issandera na tym forum. Ale z zaawansowanymi zasadami.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 16-05-2013 o 21:50.
Anonim jest offline