Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2013, 12:30   #16
pawelczas
 
pawelczas's Avatar
 
Reputacja: 50 pawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodze
Mnich szedł przez miasto obserwując cały czas ludzi.Nie interesowało go, w której krainie się znajduje. Wszystko i tak zależne jest od istot tutaj żyjących, które kształtują całe dziedzictwo kulturowe miejsca. Z twarzy ludzkich czyta się więcej.

Nie wtrącał się do rozmowy, niespecjalnie przepadał z resztą za rozmowami, zostawiając wszystkie przemyślenia dla siebie. Co nie zmienia faktu, że od czasu do czasu lubił podyskutować z głupio myślącymi istotami. Nie mniej, zdecydowanie nie oceniać ludzi po okładce.

Usiadł na ziemi, kładąc obok siebie plecak i wyciągając z niego guqin. Położył go koło siebie i zaczął pociągać za struny.

https://www.youtube.com/watch?v=SIyx5XIQM6U

Wraz z tym, odezwał się do swojego towarzysza:

- Gdyby świat był prosty, nie było by trzeba filozofów. Gdyby wszystko było odkryte, nie trzeba było by nauki. Nie było by kłamstwa, gdyby nie było prawdy. Rzeczywistość nie maluje się tak prawdziwie. Dwie krople wody uderzyły niemalże w tym samym czasie, chcąc się wzajemnie prześcignąć. Rywalizacja przybrać może zmienić się wrogość. Wrogość w niepotrzebny rozlew krwi. Nic nie jest pewne. Mgła wciąż otacza prawdę. Wyjdzie ona, gdy wejdziemy w mgłę.
 
pawelczas jest offline