Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2013, 13:50   #5
Luphinera
 
Luphinera's Avatar
 
Reputacja: 1 Luphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodze
Cała trójka mogła widzieć siedzącą w cieniu karczmy postać. Jej twarz skryta była pod kapturem. Po prezentacji wszystkich osób podniosła się z gracją. Teraz mogli ujrzeć, że była to kobieta. Jej strój przylegał do jej ciała idealnie, przez ramię przerzuciła długi elficki łuk, a na ramieniu miała założony kołczan pełen strzał. Przy pasie zaś miała torbę. W cholewie buta ukryty miała nóż. Spojrzała na wszystkich obecnych, spojrzała na zleceniodawce. Po czym odrzuciła kaptur z głowy.
-Jestem Spokój Lasu. -czarnowłosa elfka spojrzała na zebranych srebrnymi oczami. -Jestem łuczniczką i będę chroniła wasze tyłki w razie niebezpieczeństwa.
Dodała i przyglądała się im, nie była przyzwyczajona do podawania swojego prawdziwego imienia. Tak było lepiej.
Poprawiła niesforny kosmyk włosów i wyciągnęła dłoń do elfa. Jej spojrzenie mówiło jasno.
"Układaliśmy się tak? Nikt nic nie wie do czasu, aż ta przygoda się nie zakończy. Tak będzie lepiej i dla Ciebie i póki co dla mnie."
-Moje honorarium poproszę. Trzeba się przygotować do drogi.
 
__________________
"Wszyscy mamy swoje anioły, naszych opiekunów. Nie wiemy jaki przybiorą kształt. Jednego dnia mogą być starcem, innego małą dziewczynką. Ale nie dajcie się zwieść pozorom- mogą być groźne jak smok. Jednak nie walczą za nas, przypominają nam tylko, że to nasze zadanie.Każdego kto tworzy własne światy."

Ostatnio edytowane przez Luphinera : 20-05-2013 o 23:58.
Luphinera jest offline