Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2007, 13:48   #1
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
[komentarze] Anioły Prędkości

Jedno słowo: narracja. : - )
Piszemy w czasie teraźniejszym, tzw. rzeczywistym; bez tur. Zatem, np. jeśli któraś postać położy się spać, to właściwie, jest wyłączona z gry. ; - ) Mogę to oczywiście przyspieszyć, zwolnić, uregulować jak zechcę i jaka będzie potrzeba, tzw. "przewijanie".
Wg tego ustalana jest kolejność - myślę, że macie i będziecie mieć wystarczająco najlepsze wyczucie czasu.

Druga sprawa, to opis i rola narratora. Jak wiadomo, Gracze prowadzą swoje postacie. Ja daję więcej swobody, lecz pod dwoma warunkami: realności (realia LA) oraz reakcje na stany, w jakie wprowadzam postacie (tzn. jako narrator wprowadzam w stany, natomiast zadaniem Graczy jest odpowiedzieć na nie - czyli reakcja).

To tyle. : - )
 
Solfelin jest offline