Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 09:07   #9
Zender
 
Zender's Avatar
 
Reputacja: 1 Zender nie jest za bardzo znanyZender nie jest za bardzo znanyZender nie jest za bardzo znanyZender nie jest za bardzo znany
Tak, właśnie miałem się zabrać za odpisanie, i tak dalej.

Dostałem kartę postaci Płomiennołuskiego. Zara jest nadal chętny i jak się dowiedział, że mamy kolejnego gracza, to napisał, że przygotuje KP.

Tak więc mamy dwóch w zasadzie pewnych graczy. Przydałby się przynajmniej trzeci, a być może czwarty gracz, dlatego przedłużam tę rekrutacje do czasu znalezienia go. Jednocześnie szukam chętnych wśród własnych znajomych.

Myślę, że zaczniemy raczej na pewno, ale na szybki start nie ma co liczyć, bo trzeba jeszcze znaleźć przynajmniej jednego gracza i zebrać KP.

I jeszcze mail na który można przesyłać KP. Wcześniej nie podałem bo wydawało mi się, że można dodawać załączniki do wiadomości w serwisie: zender.rpg@op.pl

EDIT: jakby ktoś przed stworzeniem swojej postaci się zastanawiał, jakie pozycje w drużynie są już zajęte, to postać Płomiennołuskiego odpowiednikiem kapłana, walczy wręcz ciężką bronią i tarczą, potrafi leczyć, dysponuje także jednym czarem ofensywnym i kilkoma osłonami.
 

Ostatnio edytowane przez Zender : 19-05-2013 o 09:59.
Zender jest offline