Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 15:32   #23
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Nie do końca się z Tobą zgodzę, Campo. Widać, że Szarlej zrobił podobnie jak ja przy obróbce tekstu z GD. Po prostu wrzucił go sobie poniżej, a wyżej kopię przerabiał. Sam tak robię gdyż często w tych nawiasach gracze umieszczają informacje odnośnie poczynań ich postaci. On zrobił (niestety) ten błąd, że poniższego tekstu "na brudno" nie usunął. Pisał do mnie, że wrzucił post na ostatnią chwilę i chciałby abym go przeczytał. Teraz jest na kursie więc nie może go obecnie edytować...

Myślę, że nie stanie się nic jak Szarlej edytuje go nieco później. Przesadą wydaje mi się pisać, że "Nie wydaje mi się, abyś w ogóle zerknął na to coś wrzucił, przeczytał co ma być postem na forum..." kiedy widać, że nie wszystko jest tekstem z GD. Po prostu zapomniał usunąć części tekstu o czym napisałem mu jakieś 0,5-1h po wrzuceniu. Jak wróci z kursu na 100% to edytuje. Całe zamieszanie wywołane jest pewnie tym, że spieszył się aby dać post przed MG.
 
Lechu jest offline