Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2013, 23:34   #9
Luphinera
 
Luphinera's Avatar
 
Reputacja: 1 Luphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodze
Elfka spojrzała na niego i posłała mu uśmiech. Pozwoliła ucałować się w dłoń. Odbierane lekcje przynosiły odpowiedni skutek i wiedziała jak powinna się w takiej sytuacji zachować. Krasnoludowi posłała jedynie niewinny uśmiech.
-Miło mi pana poznać panie Lorenzo. -wzrok przeniosła na Krasnoluda.
-Ależ mości krasnoludzie, kto powiedział, że będę strzelała do pana? Co bym potem z ciałem zrobiła? -odpowiedziała spokojnie, wciąż czekając na zapłatę.
-Elidrinie... Potrzebuję tych pięciu koron, trzeba kupić kilka drobiazgów na drogę, które w lesie na pewno się przydadzą.

Ostatniej osobie, która dołączyła nie przyjrzała się za bardzo. Co tu dużo mówić nawet go nie skojarzyła. Jak miała skojarzyć go z kimś, kogo przecież widziała z kapturem na głowie?
Spoglądała na elfa i czekała.
-Chyba, że wolisz abym to co mi potrzebne wzięła na twoje otwarte konto. -posłała mu złowieszczy uśmiech. Tylko raz się na to zgodził, a potem tego żałował... Uniosła lekko brew, miała nadzieję, że pamięć o tamtym wydarzeniu pomoże mu dać te 5 koron. Chociaż... Nie wydała wtedy aż tak wiele. Pierwsze kobiece szaleństwo zakupowe. I ten łuk... Odruchowo pogłaskała drewno broni uśmiechając się do elfa jak gdyby nigdy nic.
 
__________________
"Wszyscy mamy swoje anioły, naszych opiekunów. Nie wiemy jaki przybiorą kształt. Jednego dnia mogą być starcem, innego małą dziewczynką. Ale nie dajcie się zwieść pozorom- mogą być groźne jak smok. Jednak nie walczą za nas, przypominają nam tylko, że to nasze zadanie.Każdego kto tworzy własne światy."

Ostatnio edytowane przez Luphinera : 20-05-2013 o 23:58. Powód: /zmiana czcionki/
Luphinera jest offline