Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2013, 01:12   #7
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Velg Lanthis przeżył wydarzenia o których mówisz i pojawił się w drugiej sesji Ravenlofta, czyli http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...e-do-domu.html ([Ravenloft] - Ja chcę do domu)
Nie do końca zostało wyjaśnione, jak ocalał jednak zamieszane w to były pewne Mroczne Potęgi, władające wyspą na której wylądowali rozbitkowie z "Czarnego Gryfa", czyli BG z tamtej sesji.
Czy w tej sesji wyjaśni się przeszłość Lanthisa? Czy dowiesz się, jaki był jego los po tym, jak "Czarny Gryf" eksplodował? Czy ujawnione zostanie co łączy elfa z Mrocznymi Potęgami?
To się okaże i zależeć będzie od graczy i przede wszystkim od tego, czy sesja w ogóle wystartuje. Jak na razie zainteresowanie mizerne.

Jedno jest pewne, że obecne wydarzenia mają miejsce już po tych o których opowiadała sesja "Ja chcę do domu"
Sesja nie została dokończona z różnych powodów, ale los Lanthisa, Ghalla i Castora (choć ci dwaj bracia raczej się w sesji nie pojawią) opisałem i być może graczom uda się poznać te tajemnice.
Jak będzie zależeć będzie tylko od nich.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline