Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2013, 19:49   #2
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
Szkoda trochę tego finału, liczyłem na fragowego hat-tricka, no ale.

Trochę za srogi dla siebie jesteś, malahaj. Przestoje, fakt, muliły nieco sesję, ale aż tak bym się nie przejmował, bo moim zdaniem nie miały większego wpływu na rozgrywkę.

Co mnie natomiast bolało, poza drużyną dobrych wróżek, to skala wydarzeń. Trochę zbyt epicko dla mnie i mojej postaci też. Po prostu mi WH zawsze kojarzy się z okładaniem sztachetami za kasę jednego z lokalnych kacyków, a nie ratowaniem całej prowincji od zarazy Chaosu. Za wysokie progie.
A po tobie, malahajski, to już w ogóle takiej krainy cukierków się nie spodziewałem.
Motyw drogi też średnio lubię, no ale rozumiem, że nie można ciągle siedzieć w mieście. To znaczy ja mogę, ale podobno inni lubią takie wiejskie klimaty bardziej.

Reszta była git.

Co do moich współgraczy, to pomijając nierozumne i bezzasadne miłosierdzie ich postaci, też generalnie było kolorowo.
Piątki zwłaszcza dla Komtura, za dobrowolne wyeliminowanie się puli genów, kymila za brzydkiego badassa o sercu mniszki i Nefariusa za bycie moim followerem.

Cytat:
Przyznaj się Cohen, poczułeś różnicę?
No, to było przykre doświadczenie.

Cytat:
Niech to będzie dla Ciebie pouczające doświadczenie, które skłoni Cię do przemyślenia swej życiowej postawy, młody człowieku.
Ani deszcz, ani wiatr nie zawrócą mnie ze słusznej drogi.
 
__________________
Now I'm hiding in Honduras
I'm a desperate man
Send lawyers, guns and money
The shit has hit the fan
- Warren Zevon, "Lawyers, Guns and Money"
Cohen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem