Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2013, 15:22   #1
Gubernator
 
Gubernator's Avatar
 
Reputacja: 1 Gubernator nie jest za bardzo znany
Arrow Internetowy Departament Przypadków

Do Moderatora: Super że pierwsze posty nowych użytkowników są przeglądane - ułatwiło mi to kontakt. Mianowicie nie wiem czy mogę się zareklamować z, moim zdaniem, przydatną stronką dla Tutejszych Jeśli nie, proszę nie publikuj tego posta. Pozdrawiam, Guberantor

Witam forumowiczów!

Chciałbym zaprezentować wam moją stronkę. Znajdziecie na niej kilka Generatorów Przypadków np. losowanie kart, liczb, rzuty monetą i oczywiście - rzuty kośćmi

Stworzyłem ją za namową mojego współlokatora, weterana gier fabularnych, który jasno określił funkcjonalności strony: rzuty kostkami i możliwość dzielenia się wynikami. Dlatego wyjaśnię teraz jak i z czym się to je. Mianowicie: udostępnianie wyników polega przekazaniu gotowego linku np. swojemu kumplowi , który to klika i widzi całą Twoją historię Przypadków. Każdy Przypadek jest opatrzony stemplem czasowym i komentarzem (kumpel stwierdził, że bardzo mu się to przyda przy sesjach z kimś, z kim gra przez internet i żeby było wiadomo, kto ile wyrzucił bez żadnego szachrajstwa). Aby móc udostępnić wyniki, należy założyć konto. Ponieważ sam nie lubię długiego zakładania konta, ani nie widziałem w tym sensu przy tak prostej stronie, polega to na podaniu swojego loginu i hasła. Koniec. Możemy się logować i jazda

Internetowy Departament Przypadków

Zapraszam i czekam na uwagi - sam napisałem stronkę i pewnie gdzie nie gdzie są jakiegoś typu błędy.
Pozdrawiam, Gubernator
 
Gubernator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem