Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2013, 23:13   #3
Gubernator
 
Gubernator's Avatar
 
Reputacja: 1 Gubernator nie jest za bardzo znany
@PS według regulaminu tak się powinno "zadziać" ale nie zadziałało widocznie

Dziękuję za konstruktywną odpowiedź Ort już poprawiony (fiuu, jak mogłem...). Co do lepszej wizualizacji wyników to przyznam że to planowałem. Zastanawiam się tylko skąd wytrzasnę dobre, bezcieniowe fotki kości? No ale wakacje idą, znajdzie się i czas na doszlifowanie stronki.

Co do Kostnicy (link w poście wyżej) to jest pewna różnica co do udostępniania wyników. Na mojej stronce tylko jedna osoba musi posiadać konto (a to w celu oznaczenia tych danych i umożliwienia powrotu do nich. Z doświadczenia wiem, że jest to lepszy mechanizm niż wymyślanie kodów do każdego losowania - ludzie są już przyzwyczajeni do logowań), np. GM który wykonuje rzuty. Potem wystarczy że taka osoba przekaże swój link (uandu.pl/sesja/login, widoczny po zalogowaniu) i każdy go sobie podglądnie - przecież takie losowania to nie są jakieś poufne dane - Kostnica wymaga kodu i hasła do tej samej czynności

Co do rzucania kośćmi: zaznaczasz kość np. k10, wpisujesz w pole "Ilość rzutów" cyfrę 2 i masz równowartość 2k10 * 2. Według mnie to bardziej "user friendly". Gdy pierwszy raz zobaczyłem rzut według formuły, przyznam, czułem się zagubiony

Etykiety? Zajmę się tym, dzięki za info!

Pozdrawiam, Gubernator
 
Gubernator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem