Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2013, 22:01   #4
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zdążysz bo rekrutacja do 7 Czerwca. Więc masz parę dni. Przepraszam że piszę za MG ale taka data widnieje.

valtharys - jak pisał poprzednik takie rzeczy na PW a jak nie chce ci się to spróbuj to jakoś przeboleć i zostaw to innym. Chyba że aż tak się boisz że cię ktoś wyprzedzi...

Mrsanczo - więcej pokory! Wiem każdemu się zdarza, ale nie ciągnij dyskusji bo sam sobie szkodzisz.

Swoją drogą naprawdę coś się nie klei wstęp i nie piszę tu o nazwach. Ale to twoja sesja może to co ci pisałam na PW następnym razem pomoże. Jakbyś spróbował coś dopisać jako dodatek i wyjaśnić co nie co dokładniej.

Np:
Cytat:
Histerie niestety musicie przesłać przez PW
Co to ta Histeria mam krzyczeć przez Skype ?

Spróbuj na zimno to przeczytać jeszcze raz i poprawić. Reszta literatów i innych widzących błędy czeka aż autor poprawi i nie dopisuje póki nie zatwierdzi. Od tej pory resztę sugestii na PW do autora.

Opiekuna poproszę o usunięcie postów o błędach. By nie zniechęcały do sesji.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 31-05-2013 o 22:10.
Nasty jest offline