Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2013, 01:42   #1
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
Transformers RPG

Bo jestem głupi. Bo się na tym wychowałem. Bo jestem fanem i dzięki temu poznałem moją ukochaną żonę.

Chciał bym rozpisać Transformers RPG oczywiście storytelling. Akcja będzie się kręciła wokół poszukiwania Artefaktów Primusa. Są nimi Matryca Przywództwa, Laska Równowagi i Miecz Primusa. Załoga złożona głownie z najemników zostanie wysłana na odległą planetę w ich poszukaniu. Zwrot "najemnik" daje wielkie możliwości wyboru frakcji, borni, formy alternatywnej.

Szukam chętnych, a co do uniwersum w jakim przygoda się odbędzie do proszę by każdy chętny napisał swój typ. Większość głosów przeważy.

Jak widać przygoda w stylu poszukania skarbu. Przegonie postacie przez dżungle, ruiny może nawet jakieś lochy. Zapewniam że będzie ciekawie. Moja wiedza wiedza na temat Transformerów rozciąga się przez wszystkie animowane serial, filmy i część komiksów. Gdybyście mieli jakie jakieś pytania walcie śmiało
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline