Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2013, 12:06   #3
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Nie wygląda
ale chyba odkryłam jeden z problemów - pod śmigło wciągnął mój elficki metrowy włos -.- To chyba był jeden z problemów, choć nadal nie odrywa się od ziemi Jakby co póki co [yeah, mistrz] ostrzeżenie dla każdego kto chciałby rzucić się na taki modelek - to NIE jest takie proste w obsłudze i po wciągnięciu paproszka/włosa w śmigło - tragedia [ok chociaż pewnie tylko faceci tym latają i raczej metrowych+ włosów nie mają... ]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline