Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2013, 19:04   #1
Mendorian
 
Mendorian's Avatar
 
Reputacja: 1 Mendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodze
[Horror]Welcome to Hell

Masz trzy godziny, tylko trzy....

Bicie serca niczym czar przyśpiesza wskazówki zegara

Uciekaj... uciekaj

Tylko to ci pozostało

Strach nie pozwala ci się ruszyć

Ale czas nie pozwala stać.




Czujesz cios w tył głowy, powoli tracisz przytomność... co się do kurwy nędzy stało? Upadłeś na ziemię... i nic, dosłownie nic więcej nie pamiętasz.

Po dziesięciu minutach otwierałeś powoli oczy, widziałeś związane ciała innych ludzi tuż obok ciebie, byliście w jakiejś przyczepie, była noc.. ktoś was porwał... kto? kto to mógł być? Po chwili poczułeś mocny cios w tył głowy ponownie
- Śpij kurwa, śpij - powiedział mrożący krew w żyłach głos.

Po raz drugi odzyskałeś przytomność, tym razem.... <pauza>
Zaraz, zaraz.. bez słuchaczy ta opowieść chyba nie będzie miała sensu? Nie martw się, to nie zajmie mi całego dnia, całą opowieść poznacie w przeciągu trzech godzin, bo tyle bowiem moi bohaterowie mają czasu by wydostać się z tego przeklętego miejsca w którym utknęli.

Co oferuje moja sesja? Moja sesja oferuje przygodę na 300 postów - i MG i graczy, macie mało czasu na rozmowy, nie będzie żadnych doców a moje posty będą krótkie i zwięzłe by utrzymać całą sytuację w napięciu i aby akcja brnęła szybko do przodu, jeżeli przekroczycie 300 postów a nie wydostaniecie się z tego miejsca gra automatycznie się zakończy waszą przegraną, generalnie gra nie będzie trwała długo by chcę by był to co najmniej jeden mój post na dzień ale wiadomo iż będą chwile przerwy, jeżeli chcecie szybką i krótką - emocjonującą sesję zapraszam

1. Imię i nazwisko
2. Wygląd/Avatar:
3. Wiek:
4. Umiejętności:
5. Rodzina:

Biografia, i inne rzeczy nie są mi potrzebne do tej sesji, aczkolwiek możecie je dopisać.

Na te jakże krótkie KP czekam do 8.06.2013 - zapraszam aktywnych graczy którzy będą w stanie odpisywać co najmniej raz na jeden dzień. Oczywiście któregoś dnia mogą sobie zrobić przerwę.
 
Mendorian jest offline