Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2013, 06:00   #3
Sniei
 
Sniei's Avatar
 
Reputacja: 1 Sniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znany
Jestem nowy na tych forach i wszystkich serdecznie witam

Jestem zainteresowany grą w systemie DnD 3.5+ osadzoną w świecie Faerun.

Chciałbym mieć również możliwość stania się chaotycznym złym nieumarłym jako kleryk lub czarodziej.

Jestem dostępny codziennie ponieważ w najbliższe trzy miesiące jedynie pracuję i nie planuję żadnych wyjazdów ani nic podobnego. Pracuję nocą od 23 do 7 rano (dużą część tego czasu nic nie robię tylko siedzę przed komputerem za recepcją). Później śpię do ok. 18 i powtórka aż do dni wolnych. Czyli zgrubsza jestem dostępny codziennie od 18 do 21 oraz ewentualnie w nocy.

Jestem gotowy podać nr. swojego telefonu (pogrubiłem to bo w ten sposób zwracam uwagę na to, że będę codziennie mógł wykonać swoją turę co zapewnia płynność gry przynajmniej z mojej strony). Mój email w razie potrzeby to:

Dreamsanew@gmail.com

Napisałem również nowy temat o sobie ale nie wiem czy nie zostanie usunięty :S Zawsze popełniam ten sam błąd gdy trafiam na nowe forum czyli umieszczanie tematu w złym miejscu ... Przepraszam za to jeśli to zrobiłem i mam nadzieję, że mi wybaczycie No to miłej zabawy wszystkim i liczę na jakąś wiadomość czy to na email czy na konto

Pozdrawiam,
-Wojtek
 
Sniei jest offline