Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2013, 11:25   #1
Mendorian
 
Mendorian's Avatar
 
Reputacja: 1 Mendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodze
[Rekrutacja Dodatkowa]Bastion Straconych Dusz


Każdego dzieła które twa ręka napotka podejmij się według twych sił!
Bo nie ma żadnej czynności ni rozumienia, ani poznania w Szeolu do którego ty zdążasz.

- Księga Koheleta 9:10 [Biblia Tysiąclecia, wyd III]


Witaj w świecie Faurenu, miejscu pełnym wielkich bohaterów i wielkiego zła w krainie magi, tajemnic i niebezpieczeństw.
Śmiali rycerze wkraczają do grobowców zmarłych królów, szukając chwały i skarbów. Bezczelni łotrzykowie przemierzają ciemne alejki pradawnych miast planując następny skok. Wierni kapłani dzierżąc buzdygany i czary występują przeciw przerażającym mocom zagrażającym w krainie. Przebiegli czarodzieje plądrują ruiny upadłych imperiów, bez strachu zanurzając się w sekrety zbyt mroczne by mogło je oglądać światło dnia. Smoki, giganci, złoczyńcy o czarnych sercach, demony, dzikie hordy i niewyobrażalne paskudztwa czają się w straszliwych lochach, niezliczonych jaskiniach, zniszczonych miastach oraz rozległych dzikich ostępach tego świata, pragnąc krwi bohaterów.
Tak wygląda kraina Feurun kontynent niesamowitego piękna i pradawnego zła. Kraina którą będziesz kształtował, strzegł, bronił, podbijał, rządził. Jest to kraina po której kroczą szlachetni bohaterowie i niezwykli złoczyńcy. Wielki i straszliwy zarazem świat którego od teraz ty i twoi towarzysze jesteście częścią.
Witaj w świecie ZAPOMNIANYCH KRAIN.

Tworzenie poszukiwaczy przygód:
Karty postaci proszę wysyłać na PW

Wzór KP:
Imię:
Ród (nazwisko):
Rodzina:
Charakter:
Przyjaciele:
Wygląd:

Statystyki: (macie 20 punktów do rozdania)
Siła: 10
Zręczność: 10
Charyzma: 10
Siła woli: 10
Kondycja: 10
Inteligencja: 10

Umiejętności:
Czary: (brak)
Walka mieczem (umiejętności) : Poprawne posługiwanie się mieczem
Strzelanie z łuku: Poprawne strzelanie z łuku

Biografia:

Jako ze wcześniej sesja umarła zdecydowałem się ją odświeżyć, gdyż mam obecnie czas i chęci na kontynuowanie przygody, niestety.. gracze zniknęli i jestem zmuszony szukać nowych. Mogę też pozwolić na wcielenie się już w tych istniejących którzy pozostali bez właścicieli.
 
Mendorian jest offline