Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2013, 18:33   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał eMka Zobacz post
dziś trochę myślałem nad umiejętnościami/mocami graczy. Początkowo myślałem nad tym, żeby każdy mógł sobie wybrać dowolną zdolność ofensywną i defensywną. W sumie jak dam graczom wybór jednej z narzuconych specjalizacji mógłbym wtedy lepiej dostosować do nich pomieszczenia. Z jednej strony daje mi to sporo możliwości, a z drugiej może być ułatwieniem dla graczy. Obecnie zacząłem projektować labirynt, więc wszystko na bieżąco próbuję ogarniać.
Ja to zawsze jak takie rzeczy robię to wychodzę z trzech profesji:

Wojownik/Żołnierz
Mędrzec/Naukowiec
Mag/Psion

Dalszy podział tych powyższych wytwarza Strzelca ("Wojownik" specjalizujący się w walce dystansowej), Zwiadowcę ("Naukowiec" specjalizujący się w łamaniu zabezpieczeń, skradaniu się) i Medyka ("Mag" zajmujący się leczeniem innych). Do tego dochodzi Dowódca, który ma wszystkie umiejętności pozostałych, ale za to jest słabszy od nich w ich specjalizacjach.
 
Anonim jest offline