Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2013, 23:05   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ale fajny pomysł Obiecywałem sobie że nie będę się zapisywał do nowych sesji z powodu sytuacji w jakiej teraz jestem ale ta okazja jest zbyt kusząca

Co powiesz na wiejskiego uzdrowiciela półkrwi z Cesarstwa ? Jego matka stwierdziła że nie chcę być jedną z wielu żon cesarza i uciekła za granicę hańbiąc swój ród. Osiadłaby na jakieś zabitej dechami wsi gdzie leczyłaby ludzi, bo znała się odrobinę na zielarstwie i wschodniej alchemii leczniczej

Wzięłaby sobie jakiegoś dobrego chłopa urodziłaby syna, wychowała go przekazując mu wiedzę. Nie niepokoiło ich wojsko bo to była jakaś mała nic nie znacząca wieś a ona nie obnosili się ze swoimi zdolnościami.

Syn niestety okazał się mniej rozsądny i zaczął interesować się alchemią Amestris. Zaczął sprowadzać książki i opracował własne techniki skupiające się na kontroli ziemi, odnalazł go wywiad i dali mu propozycje nie do odrzucenia albo zostanie psem armii albo postawią jego wtedy już zbyt starą aby ją rekrutować matkę przed sąd polowy za nielegalne uprawianie alchemii

Więcej o wojskowej historii postaci mogę ci napisać na PW albo FB

Przy okazji czy w tej sesji będziesz ustawiać to menu z portretami postaci i kartami ? To dość wygodne a w innej sesji co prowadzisz tego nie widziałem
 
Brilchan jest offline