Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2013, 13:28   #2
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Witam również zarówno MG jak i współwięźniów. I widzisz Armiel... Wypełniłem KP zanim odkryłem, że komentarze już zostały otwarte. No cóż... Była mowa o jakiś plusach za gang, motywację itd. dlatego można to spokojnie edytować. W razie czego mogę też usunąć to co nabazgrałem.

Mam nadzieję na świetną zabawę chociaż nie ukrywam, że ograniczenie do 2 stron A4 tekstu mocno nadwyręża mój kręgosłup pisarski. No, ale z drugiej strony lubię wyzwania. Strzelam, że moje posty zwykle będą o włos mieściły się w zamierzonej wielkości.

Nie wiem czy numery więźniów oznaczają kolejność w jakiej trafili na statek? Jeżeli tak to mój Rick był tam pierwszy i najwygodniejsza prycza należy do niego... Myślę, że warto aby MG czy też ktoś chętny założył GD do dialogowania i rozgrywania akcji. Życzę wszystkim dobrej zabawy. Let's play!
 
Lechu jest offline