Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2013, 09:51   #62
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Walka była zacięta, lecz przybysze z kontynentu wygrywali. W końcu słaniającego się potwora uśmiercił Filippe, wbijając mu ostrze w czaszkę tuż pod rogiem.
- Wiedziałam, że jesteś prawdziwym bohaterem - zawołała Amber i rzuciła się na szyję Filippa. Jej siostra stanęła przy Hivaldzie
- Nic ci nie jest? - zapytała przyglądając się niepewnie paladynowi.
Jaella zsiadła w końcu ze swojego wierzchowca i podbiegła do paladyna. Wypowiedziała kilka słów i rozbłysło srebrne światło, a Hivald poczuł się nieco lepiej.
Skaravojen podszedł do Selanindy, powąchał ją, zamerdał ogonem i polizał ją po twarzy.
Amber spojrzała na Jaelę i powiedziała marszcząc czoło.
- A tę gówniara, to skąd się wzięła?
- Nie jestem gówniarą! - odparła nazbyt dumnie dziewczynka.
- Dzieci i ryby głosu nie mają - Warknęła Amber, a Głos rzeczywiście zrobił rybkę. Selaninda spojrzała na dziwny walec i oczy jej się rozpromieniły.
- Co to? - zapytała ledwie tłumiąc zniecierpliwienie
- To klucz do przenośni... Dzięki niemu mogła trafić tu z domu, ale się zepsuła... Potrafisz ją naprawić? - dziewczynka spojrzała na Selanindę z nadzieją.
- Oczywiście! - odparła pewnie czarodziejka

W tym czasie Teaina podeszła do Linga i rzekła cicho
- Od... bardzo dawna nie widziałam ludzi twej rasy
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline