Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2013, 10:26   #5
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
I ja dziękuję za grę! Już na początku pisałem, że początek taki sam, ale dalej wszystko się pewnie zmieni. I zmieniło się Jak dla mnie duży plus za wprowadzenie Wybrańców Ludzkości. Jakoś mnie oni minęli i nie miałem wiele z nimi do czynienia, ale dało się zauważyć ich obecność Ogólnie ciekawa była ta walka między „rasami”. Może i niezbalansowane do końca, ale zbalansować będzie ciężko. Nie wiem, jak pozostali, mający większe doświadczenie z tą ‘wiekową’ grą, ale ja nie miałem pojęcia co, kto może osiągnąć i było to fajnie. Mi cały czas się wydawało, że upiory będą bardzo ciężkie do pokonania, potem cyborg. Nie sądziłem, że akurat dwóch, WŻB standardowych, dojdzie do końca.

Co do końca przegrałem, jak przegrałem. Przypuszczałem, że może to się stać i pogrzeb na nich nie zadziała, ale myślałem, że obronią mnie uniki, Obrońca, a szczególnie Shackleton. No, ale widać ten ostatni, to jednak pizduś Myślałem, że uda się motyw z rozbrojeniem i Łapą Diabła, na to liczyłem i myślałem, że to fajny motyw będzie. Szkoda, że się nie udało.

Jak zwykle czekam na kolejną grę. Ta była super!

PS. No i fajnie było zebrać tyle fragów. Przepraszam tych wszystkich, których ubiłem Przepraszam też, jak ktoś chciał ubić innych więcej Ale byłem na fali!
 
AJT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem