Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2013, 20:51   #6
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Dzięki za grę, bo nie da się ukryć, że sprawiła mi mnóstwo frajdów, jednak podczas gry zauważyłem kilka problemów. Przede wszystkim balans jest niesamowicie nierówny. Jak dla mnie wciąż królują postaci władców, gdyż dzięki mnóstwie pozornie niezwiązanych ze sobą umiejętności i zastępom mięsa armatniego sieją spustoszenie zarówno bezpośrednio, jak i na odległość. Taki upiór za to niewiele robi, oprócz denerwowania byciem niematerialnym. Podobnie z jaszczurem, którego mocy po prostu nie czułem. Być może w walce oko w oko sprawdziłby się znacznie lepiej, ale co z tego, skoro kiedy do niej dochodziło, był już w połowie zmasakrowany przez umiejętności zasięgowe?

Co do tego działania solo, to od początku startowałem z takim zamiarem. Chciałem sprawdzić, czy samotny strzelec jest w stanie coś w tej sesji zdziałać bez ingerencji sił zewnętrznych. Niestety, szybko okazała się, że taka wygrana graniczy z cudem, bo sojusze mogą po kolei eliminować pojedyncze jednostki, a dopiero na końcu wziąć się za siebie nawzajem. Moim zdaniem to powinno zostać poprawione, bo zmusza do szukania wymuszonych sprzymierzeńców (nie za bardzo widzi mi się działanie w grupie, będąc aroganckim i pewnym siebie jaszczuroludem). W końcu bohaterowie Wojen to indywidualności, tacy "da best of da best". Osobiście dodałbym osłabione procentowo statystyki dla członków drużyn.
 
Shooty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem