Wątek: Western
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2013, 02:54   #1
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Western

Tak jak krzyczałem w ShoutBoxie, będzie western, nie wiem jeszcze czy to będzie coś w stylu Winnetou (niemieccy Indianie), Rio Bravo czy Płonących Siodeł Mel'a Brooks'a ale będzie Western.

Jako że sam jeszcze nie wiem jaki western to będzie poniżej podam wam opcje 7 scenariuszy na western według Franka Grubera (kto chce wiedzieć kto to niech zapyta google) i zależnie od wyniku głosowania, ten zagramy. A teraz zapraszam do przeczytania trochę o opcjach a potem podaniem głosu.

1. Stacja Union Pacific.
Fabuła będzie wiązała się z budową stacji kolejowej, linii telegraficznej albo jakiegoś innego wynalazku z epoki.

2. Rancho.
Fabuła skupia się na życiu na farmie, walce z rabusiami i bogatymi właścicielami ziemskimi.

3. Zemsta.
W świecie gdzie pojedynki są codziennością a lincze sposobem wymierzania prawa ktoś komuś zawsze dłużny jest krew. A zemsta rzecz święta.

4. Kawalerzysta.
Czym był by dziki zachód bez walk z Indianami? Osobiści uważam że Indianie powinni wygrać ale może wasze akcje zadecydują inaczej. Historia żołnierzy w czasie walk z plemionami.

5. Bandito.
Mamy historię żołnierza więc czemu nie mieć historii bandyty? W tym scenariuszu gracze wcielą się w bandytów czyhających na szlaku a może będą bronić biednej wioski niczym Trzej Amigos.

6. Szeryf.
Klasyczna historia o szeryfie. Transport więźnia. Atak Banditos. Praca szeryfa jest ciężka i wiele może się zdarzyć. Na szczęście dobry szeryf ma swoich wiernych zastępców.

7. O jak Okazja
Zbliża się wojna. Ci co mają głowę na karku będą wiedzieć jak wykorzystać te sytuacje i stworzyć imperium ekonomiczne na płaczu malutkich.

Jeśli głosów będzie wiele i będą niezdecydowane to możliwe że wymieszam wątki. Jeśli chcecie wielowarstwowej fabuły to wpiszcie w komentarze Bardzo Dziki Zachód

Link do rekrutacji
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 05-07-2013 o 11:39.
Baird jest offline